Contact

Contactgegevens

Pauline Beijen (Testen)

Resource Consultant

M: 0629528509

E: pauline.beijen@sourcepower.nl

 

Nadia Yahouni (Ontwikkeling Java, .Net, SAP, Oracle)

Resource Consultant

M: 0620025761

E: nadia.yahouni@sourcepower.nl

 

Jacqueline Slaap (Ontwikkeling Java, .Net, SAP, Oracle)

Resource Consultant

M: 0620422894

E: jacqueline.slaap@sourcepower.nl

 

Serhat Oztorun (Infra, BI, Security)

Resource Consultant

M: 0682586021

E: serhat.oztorun@sourcepower.nl

 

Marlou van Hussen (Infra, BI, Security)

Resource Consultant

M: 0628224752

E: marlou.van.hussen@sourcepower.nl

 

Kim de Bruijn (Projectmanagement, Agile/Scrum, Analisten, Functioneel beheer)

Resource Consultant

M: 0623676132

E: kim.de.bruijn@sourcepower.nl

 

Yvonne Wittendorp (Projectmanagement, Agile/Scrum, Analisten, Functioneel beheer)

Resource Consultant

M: 0612568963

E: yvonne.wittendorp@sourcepower.nl

 

Bianca Söderland-Bakker

Backoffice & Contract beheer

M: 0610227295

E: bianca.bakker@sourcepower.nl

 

Maitrie Jokhoe

Backoffice & Contract beheer

M: 0630487667

E: maitrie.jokhoe@sourcepower.nl

 

Marco Rutters

Directeur Sourcepower

M: 0651276605

E: marco.rutters@sourcepower.nl

Locatie

SourcePower B.V. Ringwade 1 3439 LM Nieuwegein

Bedrijfsgegevens

KvK nr: 8058384 BTW nr: NL801828491B01