Nadia Bouljihad- Yahouni

Java | Fullstack | Front end | Python | Mendix | Oracle | .Net

Resource Consultant

Aanvraag nummer

82249

Opdracht toegevoegd:

30-06-2026

Locatie:

Quintax 7334 DS

Klant:

Belastingdienst

Uren per week:

36 uur

Uiterlijke aanbieddatum:

06-07-2026 08:00

Startdatum opdracht

03-08-2026

Einddatum opdracht

31-12-2026 met optie op verlenging

ZZP

Ja

Java devops engineer

Opdrachtbeschrijving
We zijn op zoek naar een senior Java devops engineer die het leuk vindt om te werken binnen een hecht scrumteam. Je zorgt voor een goede en intensieve afstemming met de andere ontwikkelaars en staat in nauw contact met de andere teamleden, productowner,
procesontwerper, architect en gebruikers. Je bouwt aan de DevOps voorbrenging en monitoring inrichting, bouwt aan nieuwe functionaliteit, lost incidenten en problemen met de bestaande functionaliteit op en denkt mee en adviseert over ontwerp en architectuur van de applicatie. Je ondersteunt de testers waar nodig met het uitvoeren van tests en het onderhouden en uitbreiden van de testware.

In sprints van 2 weken werken we nauw samen met de productowner aan nieuwe functionaliteit die we vervolgens naar productie brengen.
 

Achtergrond opdracht
Integratie Business Services (IBS) heeft als missie het voortbrengen en leveren van herkenbare IT-oplossingen voor de business van de Belastingdienst. Hierbij worden generieke en specifieke voorzieningen geïntegreerd tot compleet werkende IT-oplossingen. De afdeling IBS
Vennootschapsbelasting en Dividendbelasting (VPB en DIV) zorgt voor architectuur, ontwikkeling, bouw, test, integratie, (gebruikers)documentatie en inzet van applicaties binnen de keten Vennootschapsbelasting (VpB) en Dividendbelasting. Wij zijn op zoek naar een ervaren, enthousiaste java devops engineer die aan de slag gaat met wetgeving in een scrumteam dat voorspelbaar, kwalitatief goede IT oplossingenmoet opleveren voor de VPB. Samen met de andere scrumteams zal een geintegreerde oplossing voor de gebruikers gerealiseerd moeten worden, zodat wetgeving tijdig kan worden uitgevoerd/ondersteund met IT oplossingen.
 

Organisatorische context en cultuur
De Belastingdienst draagt bij aan een financieel gezond Nederland. Dat doen we door eerlijk en zorgvuldig belasting te heffen en te innen. Met deze missie zorgen we ervoor dat er in Nederland geld is voor onder meer zorg, onderwijs en openbaar vervoer. Onze visie helpt ons om onze taken uit te voeren in een steeds veranderende samenleving. De IV- organisatie van de Belastingdienst is verantwoordelijk voor en verzorgt de ICT- voorzieningen. Dit gebeurt deels door gebruik te maken van de expertise die intern aanwezig is, maar ook door het aantrekken van (kant-en-klaar) oplossingen en expertise uit de markt.

KO-criteria.

Benodigdheden voor aanbieding:
1. Nederlandstalig CV MAX 5 pagina’s (dit is inclusief het aanbieddocument)
2. Ingevuld Nederlands aanbieddocument met daarin een motivatie gericht op de aanvraag, maak hierbij gebruik van een leeswijzer. Benoem duidelijk waar de gevraagde eisen in het CV zijn terug te vinden.
3. CV AVG-proof: Géén foto. Géén persoonsgegevens zoals (mail)adres, telefoonnummer, geboortedatum, nationaliteit of LinkedIn. Géén leveranciersgegevens.

Eisen
Dominant Kwaliteitenprofiel
DevOps/Programmeren : DevOps, Maven, SQL, Hibernate/JPA, Tekton (of vergelijkbaar), Yalm, Openshift/kubernetes, Grafana (of vergelijkbaar), Bash, Git, Docker/Podman, ArgocdJava (Bij voorkeur Quarkus, Spring, EE is ook acceptabel) Bekend met Hexagonal architecture en Domain Driven Development

DevOps/Programmeren: Openshift certificering (of te behalen op kosten van de leverancier)

Professional Developer Scrum: Safe for teams of Leading Safe gecertificeerd (of te behalen op kosten van de leverancier)


Ervaring
HBO werk en denk niveau

DevOps, Containerisatie en CI/CD inrichting 5 jaar

Ontwikelen in Java 3 jaar


Wensen
Competenties
Jij hebt een helicopterview, maar ook aandacht voor details. Als een agile-minded professional ben je een echte teamspeler. Je wil in elke sprint met het team een goed resultaat neerzetten. En je streeft continu naar verbetering. Je bent proactief, samenwerkingsgericht,
flexibel, analytisch, communicatief vaardig en gericht op kennisdeling/ -overdracht/-borging. We zoeken een ‘T-shaped professional’ waarvan wordt verwacht dat jij ook de andere disciplines binnen het team kan en wil assisteren waar nodig.
 

Aanvullende kennis
Het is een pre om tevens Angular ervaring te hebben.

Het is een pre om Quarkus ervaring te hebben.
Het is een pre om Cloudative Postgress ervaring te hebben.
Het is een pre om Tekton ervaring te hebben.
Het is een pre om Grafana ervaring te hebben.
Het is een pre om Jenkins ervaring te hebben
Het is een pre om message queues ervaring te hebben.
Het is een pre om helm ervaring te hebben.