Dyiar Hosseni

Infra | Architectuur

Resource Consultant

Aanvraag nummer

84246

Opdracht toegevoegd:

29-07-2026

Locatie:

Quintax 7334 DS

Klant:

Belastingdienst

Uren per week:

36 uur

Uiterlijke aanbieddatum:

03-08-2026 08:00

Startdatum opdracht

01-09-2026

Einddatum opdracht

31-12-2026 met optie op verlenging

ZZP

Nee

Netwerkspecialist F5

Opdrachtbeschrijving

  • Ontwerpen, implementeren en beheren van F5-oplossingen.
  • Uitvoeren van risicoanalyses op netwerkcomponenten en security-oplossingen.
  • Begeleiden van wijzigingen op bestaande producten en nieuwe diensten richting beheer.
  • Opstellen van technische documentatie en acceptatiecriteria.
  • Optimaliseren en automatiseren van netwerk- en beveiligingsinfrastructuren.

Resultaat van de opdracht
Bijdragen aan een stabiele, veilige en toekomstbestendige firewall-infrastructuur, efficiëntere beheerprocessen en continuïteit van netwerksecuritydiensten.

Achtergrond opdracht
Voor de belastingdienst zijn wij op zoek naar een ervaren Netwerk Specialist op het gebied van F5 die een bijdrage levert aan de beveiliging en beschikbaarheid van kritische IT-infrastructuur. Je wordt werkzaam bij team-netwerken bij de IV-organisatie van de belastingdienst en werkt mee aan complexe netwerk- en securityvraagstukken in een omgeving waar betrouwbaarheid, continuïteit en veiligheid centraal staan.

Organisatorische context en cultuur
De Belastingdienst draagt bij aan een financieel gezond Nederland. Dat doen we door eerlijk en zorgvuldig belasting te heffen en te innen. Met deze missie zorgen we ervoor dat er in Nederland geld is voor onder meer zorg, onderwijs en openbaar vervoer. Onze visie helpt ons om onze taken uit te voeren in een steeds veranderende samenleving. De IV- organisatie van de Belastingdienst is verantwoordelijk voor en verzorgt de ICT- voorzieningen. Dit gebeurt deels door gebruik te maken van de expertise die intern aanwezig is, maar ook door het aantrekken van (kant-en-klaar) oplossingen en expertise uit de markt.

KO-criteria.

Benodigdheden voor aanbieding:
  1. Nederlandstalig CV MAX 5 pagina’s (dit is inclusief het aanbieddocument)
  2. Ingevuld Nederlands aanbieddocument met daarin een motivatie gericht op de aanvraag, maak hierbij gebruik van een leeswijzer. Benoem duidelijk waar de gevraagde eisen in het CV zijn terug te vinden.
  3. CV AVG-proof: Géén foto. Géén persoonsgegevens zoals (mail)adres, telefoonnummer, geboortedatum, nationaliteit of LinkedIn. Géén leveranciersgegevens.
Eisen
Dominant Kwaliteitenprofiel
  • NETWERKONTWIKKELING: Ruime kennis van en ervaring met het werken in grote netwerkomgevingen;
  • NETWERKONTWIKKELING: Ruimte (5 jaar) ervaring met F5 Enterprise Load Balancers.

Overige vereiste kennisgebieden uit kwaliteits-raamwerk I(v)

2.1.3 NETWERKONTWIKKELING:

  • Ervaring met routing, switching en firewalling; 
  • Kennis van BGP, OSPF en netwerkprotocollen;
  • Ervaring met security designs (HLD/LLD).

Ervaring

  • HBO werk en denk niveau

Wensen
Competenties

  • Analyseren
  • Resultaatgerichtheid
  • Samenwerken
  • Omgevingsbewustzijn

Aanvullende kennis
Pré:

  • Certificeringen van Juniper, Palo Alto of F5.
  • Cisco CCNA/CCNP.
  • Ervaring met virtualisatie, clustering, GSLB en TLS-interceptie.

Overige functiewensen

  • HBO diploma (bij voorkeur op gebied van ICT