Nadia Bouljihad- Yahouni

Java | Fullstack | Front end | Python | Mendix | Oracle | .Net

Resource Consultant

Aanvraag nummer

80273

Opdracht toegevoegd:

28-05-2026

Locatie:

Walterbos 7314 PS

Klant:

Belastingdienst

Uren per week:

36 uur

Uiterlijke aanbieddatum:

04-06-2026 08:00

Startdatum opdracht

01-07-2026

Einddatum opdracht

31-12-2026 met optie op verlenging

ZZP

Nee

Senior .Net Developper

Opdrachtbeschrijving
De applicatieontwikkelaar heeft goede communicatieve vaardigheden, samenwerken in team is vanzelfsprekend. De ontwikkelaar heeft een sociale, creatieve en kritische houding. Vakinhoudelijk kan niemand om je heen, ben je de vraagbaak bij uitstek én voel je de verantwoordelijkheid om werkzaamheden goed te stroomlijnen. Je treed op als spreekbuis van de ontwikkelteams in overleggen met zowel de interne, als externe stakeholders. We vinden het belangrijk dat onze .Net ontwikkelaars goed in teamverband kunnen werken. Samen met specialistische collega’s ga je elke dag opnieuw voor het beste resultaat. Dat doe je het liefst in een goed gestructureerd proces, waardoor jij en je team het overzicht weten te behouden. Je hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel en ziet het bovendien als een uitdaging om de grenzen te verleggen en je kennis te verbreden. Je hebt meegewerkt aan het ontwikkelen van grote systemen met veel gebruikers (10.000 concurrent gebruikers), en weet welke aspecten hier een rol bij spelen (performance, synchrone en asynchrone patterns, etc..).

Achtergrond opdracht
De applicatieontwikkelaar, deel uitmakend van het featureteam, is verantwoordelijk voor het ontwikkelen en onderhouden van de componenten binnen het Toeslagen landschap. Dit gebeurt in een Safe/Agile omgeving. De teams werken conform Scrum. De applicatieontwikkelaar is in staat, naast zijn ontwikkelwerkzaamheden, zowel ontwerp en testwerkzaamheden uit te voeren.

Organisatorische context en cultuur
De Belastingdienst draagt bij aan een financieel gezond Nederland. Dat doen we door eerlijk en zorgvuldig belasting te heffen en te innen. Met deze missie zorgen we ervoor dat er in Nederland geld is voor onder meer zorg, onderwijs en openbaar vervoer. Onze visie helpt ons om onze taken uit te voeren in een steeds veranderende samenleving. De IV- organisatie van de Belastingdienst is verantwoordelijk voor en verzorgt de ICT- voorzieningen. Dit gebeurt deels door gebruik te maken van de expertise die intern aanwezig is, maar ook door het aantrekken van (kant-en-klaar) oplossingen en expertise uit de markt.

KO-criteria.

Benodigdheden voor aanbieding:
  1. Nederlandstalig CV MAX 5 pagina’s (dit is inclusief het aanbieddocument)
  2. Ingevuld Nederlands aanbieddocument met daarin een motivatie gericht op de aanvraag, maak hierbij gebruik van een leeswijzer. Benoem duidelijk waar de gevraagde eisen in het CV zijn terug te vinden.
  3. CV AVG-proof: Géén foto. Géén persoonsgegevens zoals (mail)adres, telefoonnummer, geboortedatum, nationaliteit of LinkedIn. Géén leveranciersgegevens.
Eisen
Dominant Kwaliteitenprofiel
  • Professional Developer Scrum: Senior.
Ervaring
  • Werkervaring met software development op het .Net platform: 5 bewezen aantal jaren;
  • Ervaring met Scrum / Agile werken: 2 bewezen aantal jaren;
  • Werkervaring met de Microsoft-technologie ASP.Net / MVC / C#.Net en bekend met services: 2 bewezen aantal jaren.
Wensen
Competenties
  • Onderhoudt en innoveert
  • Omarmt verandering
  • Zet kwaliteit vóór snelheid
  • Verbetert continu zijn de code door Refactoring
  • Schrijft ‘clean code’
  • Volgt de bestaande (code)richtlijnen
Aanvullende kennis
  • Werk- en denkniveau HBO / Bachelor
  • Ervaring met TDD en Specification by Example
  • Ervaring met Specflow
  • Ervaring met SAFe, Scaled Agile Framework
Overige functiewensen
Is in staat te opereren in een complexe business context, waarin meerdere bedrijfsonderdelen samenwerken.
  • Flexibel
  • Communicatief vaardig
  • Resultaat gericht
  • Spreekt en schrijft goed Nederlands